Wynajem samochodu w BTC

 

Przedstawiamy unikalną na skalę światową usługę - wynajem za BTC!

Od teraz za wszystkie nasze pojazdy możesz zapłacić szybko i wygodnie za pomocą kryptowaluty BTC. Zapraszamy do wynajmu wszystkich miłośników nowych technologii.

Regulamin usługi wynajmu w BTC:

  1. Wynajem i kaucja muszą zostać opłacone w całości  przed wydaniem pojazdu.
  2. Do ceny najmu w BTC doliczana jest zwyżka w wysokości 10% ceny, związana z ryzykiem kursowym oraz kosztami wymiany walut.
  3. Cena w BTC jest uzgadniana każdorazowo z najemcą, poprzez przeliczenie kursu PLN/BTC w dniu zapłaty. Po jej uzgodnieniu najemca otrzymuje dedykowany adres portfela do przelewu BTC. W przypadku nie otrzymania wpłaty tego samego dnia, wynajmującemu przysługuje prawo rekalkulacji ceny najmu.
  4. Kaucja może zostać opłacona zarówno w BTC (podwyższona o 10%), wg zasady jak w punkcie 3. bądź w PLN (gotówką/kartą/przelewem).
  5. W przypadku dokonania depozytu za samochód w BTC, wynajmujący zastrzega sobie prawo do przewalutowania kaucji na PLN i jej zwrotu najemcy (bądź rozliczenia) w PLN, po kursie z dnia wpłaty.

 

Jak to wygląda w praktyce? Bardzo prosto! Posłużymy się przykładem z kursem 1 BTC = 2000 PLN (dla uproszczenia):

  1. Dokonujesz rezerwacji, np: samochód klasy E (BMW 3) 10 dni po 200zł, łącznie 2000zł. Depozyt wynosi 1500 zł. Daje to w sumie opłatę łączną 3500 zł + 10%.
  2. Najpóźniej w dniu wynajmu uzgadniamy cenę wynajmu samochodu w BTC po aktualnym kursie - w tym przypadku 2,2 BTC za 10-dniowy wynajem oraz 1,65 BTC jako kaucja.
  3. Przesyłamy dedykowany adres portfela BTC do wpłaty, opłacasz najem oraz depozyt - łącznie 3,85 BTC.
  4. Odbierasz pojazd.

To wszystko - wynająłeś samochód za BTC! Jako jedna z pierwszych osób na świecie 🙂

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem wypożyczalni samochodów.

Wynajem, informacje i rezerwacja telefonicznie pod nr 600-620-640, mailowo: kontakt@nurent.pl bądź poprzez formularz kontaktowy. Możliwy jest także wynajem długoterminowy płatny w BTC.